איך הגיבו הסלבס לשיר של נועה קירל שייצג את ישראל באירוויזיון? - حصاد اليوم

באדיבות כאן 11

“אין לי מילים. כבירה”, פסקה כוכבת הרשת עדן דניאל גבאי. “רמה אחרת”, קבעה הדוגמנית נטע אלחמייסטר. “זוכים”, הכריז הזמר הראל סקאת, שכזכור ייצג את ישראל באירוויזיון 2010, עיר השיר “מילים”. “אתה מעל הטבע! אחת ויחידה”, פרצה כוכבת הילדים מיכל ויצמן. “בהצלחה, יא תותח”, בירכה השחקנית אניה בוקשטיין.

“היא מטורפת, גאוות המדינה שלה”, חיבקה הזמרת אודיה. “אין לי יותר מילים לכתוב. זהו, זה נגמר. איזה ניצחון, אלוהים!”, אמרה מלכת היופי בתגובה ללירן כוהנר. “אימלה, אני מתעלפת. חיי, את מושלמת”, נאבקה מנחת הרשת ואשת העסקים אלין כהן להסתיר את התרגשותה. “נועה קירל, את החד-קרן. פנומנלית. וואו, מדהים. שיר מעולה, בהצלחה אהובתי”, איחלה.

קירל, הערב // צילום: רן שאולי והראל שגיא

“נועה, אין מילים לתאר אותך. הדרך שלך היא סמל לכל כך הרבה בני נוער שחולמים בגדול. את השראה ענקית. אני צופה בך ומתרגשת, נשבע. והשיר לאירוויזיון. בהצלחה לאירוויזיון. מתמודדים אחרים. זה לא הגיוני מה שראיתי עכשיו”, כתב בר זומר ברקע תמונה מהקליפ של “חד קרן”.

קירל עצמה העלתה לפני כמה דקות פוסט עם קטע מהקליפ הרשמי וכתבה. “העולם שלנו טס במהירות. אחרי נגיף הקורונה, עם השינויים שמתרחשים בישראל ובעולם, אנחנו צריכים להתמודד עם כל כך הרבה אתגרים, ולשם כך צריך לגייס כוח מיוחד. כוחו של חד הקרן .” בְּהַצלָחָה!

האם טעינו נתקן את זה! אם מצאת שגיאה במאמר, נודה לך אם תשתף אותה איתנו

شارك هذا الموضوع:

معجب بهذه:

إعجاب تحميل...

اترك رد

%d مدونون معجبون بهذه: