מאמן טוטנהם: שחקני אגואיסטיים ופוגעים בקבוצתיות - حصاد اليوم

מאמן טוטנהם: שחקני אגואיסטיים ופוגעים בקבוצתיות


מאמן טוטנהאם פתח במתקפה על שחקניו לאחר התיקו 3:3 מול סאות’המפטון בליגה שהגיע לאחר ההדחה מליגת האלופות: “אפשר להחליף מאמן, אבל הכל יהיה אותו דבר. אני רואה שחקנים אנוכיים, אני לראות שחקנים שלא רוצים לעזור אחד לשני ואיכפת להם”

אם ההדחה מליגת האלופות לא הספיקה, אז טוטנהאם איבדה יתרון 1:3 מול סאות’המפטון וסיימה בתיקו עם נעילת הטבלה באנגליה.

התרנגולים שוב יסיימו עונה נוספת ללא תואר משמעותי, למרות ציפיות גדולות כמו בכל אחת מהעונות האחרונות. למאמן אנטוניו קונטה נמאס, ובסיום המשחק תקף את שחקניו ואת הבעלים: “השחקנים שלי אנוכיים. אפשר להחליף מאמן, אבל הכל יהיה אותו דבר. אף אחד לא מנסה לעזור אחד לשני בקבוצה שלנו. .”

“הסיפור של טוטנהאם זהה כבר 20 שנה. תחת הבעלים האלה עדיין אין תואר, למה? עד עכשיו אני מנסה להסתיר את המצב אבל לא עכשיו, כי אני לא רוצה לראות את מה שראיתי היום. זה לא מקובל עלי ולא מקובל על האוהדים”.

לתרנגולים היו 11 מנג’רים שונים מאז שדניאל לוי קיבל את הבעלות על המועדון ב-2001, כולל שלושה מאז עזיבתו של מאוריסיו פוצ’טינו ב-2019, שהוביל אותם לגמר ליגת האלופות לפני שפוטר חצי שנה לאחר מכן.

קונטה הוסיף: “יש עוד 10 משחקים לסיום העונה, ויש אנשים שחושבים שאנחנו יכולים להילחם. להילחם על מה עם הרוח הזו, הגישה הזו, המחויבות הזו? מה? על המקום השביעי, השמיני, העשירי? אני רואה שחקנים אנוכיים, אני רואה שחקנים שלא. הם רוצים לעזור אחד לשני ולא אכפת להם”.

اترك رد

%d مدونون معجبون بهذه: